B-lift Aliejinis kūno prausiklis 300 ml

ID: 304000061
Kaina: 19.00 Eur
Išparduota

B-lift Aliejinis kūno prausiklis, 300 ml. B-lift aliejinis kūno prausiklis pagamintas iš natūralių aliejų, gražina ir puoselėja odą. Šilkinė konsistencija virsta pienine emulsija, apgaubiančia odą, ją minkština ir stangrina. Specialus aliejų mišinys drėkina ir maitina viso kūno odą, augalinės kilmės aktyviosios paviršiaus medžiagos, naudojamos formulėje, švelniai valo be jokio dirginimo. Sudėtyje esantys migdolų ir vyšnių aliejai maitina ir minkština, linų sėmenų aliejus  padeda išlaikyti drėgmės balansą ir minkštumą, daug oleino turintis saulėgrąžų aliejus yra puikus antioksidantas, o augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos švarina odą ir jos nedirgina.

NAUDOJIMAS: reikiamą kiekį aliejinio prausiklio paskirstykite ant drėgno kūno, masažuokite, kol aliejus pabals, tuomet nuplaukite dideliu kiekiu vandens.  Po dušo procedūros rekomenduojama naudoti ir B-lift Kūno stangrinamąjį aliejų.

ĮSPĖJIMAS: tik išoriniam naudojimui. Patekus į akis, gausiai skalauti vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Be parabenų, petrolato ir dažiklių. Švelniai aromatizuota be alergizuojančių kvapiklių. Dermatologiškai patvirtinta. Testuota su nikeliu, chromu, kolbatu, arsenu, kadmiu ir gyvsidabriu.

SUDĖTIS (INCI): SENZA PARABENI, SENZA OLI MINERALI, SENZA PARAFFINA, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO, TESTATO PER NICHEL, CROMO, COBALTO, CADMIO, ARSENICO, MERCURIO, PRODOTTO ADATTO A PELLI SENSIBILI